Kanada Turist Vizesi İle Ne Kadar Kalabilirim ?

Kanada turist vizesi özellikle kısa süreli veya seyahat amaçlı ziyaretler için sıklıkla tercih edilen vize kategorisidir. Kişilerin Kanada seyahatleri öncesinde muhakkak Kanada vizesi alması gerekmektedir.

“Kanada turist vizesi ile ne kadar kalabilirim ?” sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Kanada Kültür Merkezi “Kanada turist vizesi ile ne kadar kalabilirim ?” sorusunu yanıtlayacak.

Kanada Turist Vizesi İle Ne Kadar Kalabilirim ?

Turist vizesinin amacı; kişinin belirtilen zamanlar içerisinde ülkeye giriş ve çıkış tarihleri arasında veya uzun süreli verilen geçici vizelerdir. Kanada vizesi ile gidip kalmak doğru olmadığı gibi kesinde değildir.

Önemli Hatırlatma: Kanada’ya iltica etmekle, göçmenlik çok daha farklı kavramlardır. İltica ettiğiniz takdirde göçmen SAYILMAYACAKSINIZ !

Yukarıda belirttiğimiz gibi gerçekleştireceğiniz eylem kesinlikle yasal değil ! Bunu yaptığınız takdirde uzun bir sürecin sizleri beklediğini, Kanada devletinin orada kalmanızı kabul etmek zorunda olmadığını hatırlatmak isterim.

Bu yüzden Kanada’ya turist olarak gidip kalmak gibi bir yol denemeyin. Aşağıdaki videoda yasal göçmenlik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’den Kanada’da iş bularak yasal olarak çalışabilirsiniz;

 Bir cevap yazın