Kanada Turist Vizesi

Kanada turist vizesi başvurularında adımların dikkatli atılması vize sürecini temelden etkilemektedir. Kanada turist vizesi başvurunuzu Kanada Vize Başvuru Merkezi ile güvenle başvurun!

Kanada Turist Vizesi başvurunuzu Kanada Vize Başvuru Merkezinin profesyonel danışmanlarıyla güvenle gerçekleştirin.

Kanada Turist Vizesi için yapılan başvuruları en detaylı bir şekilde değerlendiren ve başvuru adayı tarafından yapılan yanlışlar dahilinde bile olsa bir kere red alındıktan sonra sonraki başvuruların daha da zorlaşacağı ülkelerden birisidir. Bu yüzden Kanada Turist vizesi için bile güzel bir vize dosyası oluşturarak konsolosluğa sunmak vize alma şansınızı artıracaktır.

 

KANADA TURİST VİZESİNE BAŞVURU ÖNCESİ ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Kanada Turist vizesi için pasaportunuzun vize bitim tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Bu şartlara uymuyorsa yeni ve uzun süreli bir pasaport çıkartmanız başvuru öncesinde önemlidir.
  • Kanada Turist vizesi başvuru formunda yapılacak ufak hatalar bile dosyanın size geri dönmesi veya red alma olasılığını arttıracağı için bu konuda uzman firmalardan ufak ücretler karşılığında destek alınması önemlidir.
  • Kanada Turist Vizesi formundaki her alan eksiksiz bir şekilde boş bırakılmadan doldurulmalı ve başvuru adayı tarafından imzalanmalıdır.
  • Kanada Turist Vizesi başvurusu için gerekli fotoğrafın doğru ebatlarda ve doğru formatta olması için bu işi daha önce yapmış olan profesyonel fotoğraf stüdyoları ile çalışılması önemlidir.
  • Kanada Turist Vizesi başvurusuna ek olarak dosyanıza koyulacak ve konaklama ile uçak detaylarını belirten bir niyet yazısı dosyanızın daha ciddi değerlendirmesini etkileyecektir
  • Eğer çalışıyorsanız işyerinizden antetli kağıda alacağınız ingilizce olarak yazılmış veya sonradan mütercim tercümanlardan çevittirebileceğiniz

“… isimli çalışanımız …-… tarihleri arasında Kanada’ya turist olarak gideceğinden işveren olarak …-… tarihleri arasında izinli olarak sayılmıştır ve …… tarihinde tekrardan firmamızdaki görevine devam edecektir”

tarzında bir yazı vize dosyanızı inceleyen uzmanın işini kolaylaştıracak ve güven duygusu uyandıracaktır.

  • Vize başvurunuzdaki eksiklikler dahilinde konsolosluk tarafından telefonla aranabileceğinizden dolayı sürekli size ulaşılabilecek bir telefon numarası vermeniz önemlidir. Aynı şekilde kanada vizesi onaylandıktan sonra size kargo yolu ile gönderileceğinden vereceğiniz adresinde doğru ve eksiksiz yazılması önemlidir.
  • Kanada Turist vizesi başvuruları Kanada Vize Merkezi aracılığı ile Ankara’daki Kanada konsolosluğuna yapılmaktadır ve şahsen başvuru gerekmemektedir.


Bir cevap yazın