Kanada Vize Süresi

Kanada vizesi süresini etkileyen birçok farklı faktör vardır.  Hangi vize kategorisinde başvurduğunuz, başvuru amacınız gibi birçok farklı fakötr Kanada vizesi süresini etkilemektedir.

Kanada vizesi başvurunuzu Türkiye’nin öncü ve lider merkezi; Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirin. Kanada Kültür Merkezi, yüksek onay oranı ve deneyimli danışmanlarıyla profesyonel vize destek hizmeti sağlamaktadır.

Kanada Vize Süresi Ne Kadar ?

Aslına bakarsak Kanada vize süresiyle alakalı net bir yanıt verebilmek maalesef mümkün değildir. Çünkü bu süreyi etkileyen birçok faktör bulunmaktadır.  Bu yüzden net bir yanıt verebilmek maalesef mümkün değildir.

Ancak Kanada Kültür Merkezi olarak başvurularımızın çoğunda pasaport süresine paralel olarak vize onayı alıyoruz. Uzun süreli Kanada vize sahibi olmak için ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar ?

Yine bu konuda’da net bir yanıt vermek maalesef mümkün değildir. Ancak Kanada Kültür Merkezi olarak başvurularımızda ortalama sonuçlanma süresi; 2-4 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Ancak bu sürenin kısalması ve ya uzaması mümkündür.

 

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-vize-suresi-ne-kadar.htmlBir cevap yazın