Kanada Vizesi Red Nedenleri

Kanada vizesi başvurusu gerçekleştirilirken adımların dikkatli atılması tüm vize sürecini kökten etkilemektedir. Kanada vizesi red nedenlerini incelediğimizde bunu çok daha iyi anlayabiliyoruz.

Özellikle işinin ehli olmayan ve acemi kişilerce hazırlanan Kanada vizesi başvuru formunun hatalı doldurulması ve evrakların eksik yahut hatalı olmasından dolayı azımsanmayacak kadar kişi red nedeniyle karşılaşmıştır.

Kanada Büyükelçiliği yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Kişilerin hazırlamış olduğu Kanada vizesi başvuru formu ve Kanada vizesi için gerekli evrakları göz önünde bulundururak değerlendirme yapmaktadır.

Kanada Vizesi Red Nedenleri Nedir ?

Purpose of Visit: En sık karşımıza çıkan Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır. Özellikle acemi danışmanlar tarafından gerçekleştirilen başvurularda en sık alınan red nedenidir. Vize talebinizin sebebinin anlaşılamamasıdır.
Travel History: Daha önce yurt dışı deneyimi olmayan kişilerin karşısına en sık çıkan red nedenidir. Kişinin gidip, yasal olmayan yolla kalacağına inandığı için karşısına çıkmaktadır.
Financial Reasons: Seyahat amacınızı karşılayacak seviyede bakiyeye veya gelire sahip olmadığınız durumlarda karşımıza çıkabilecek Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır.

 Bir cevap yazın